Zakres usług

KAMPANIE ONLINE/OFFLINE
Zaplanujemy i zrealizujemy kampanię reklamową w Internecie i nie tylko. Działamy kompleksowo – począwszy od strategii poprzez projekt, realizację i raportowanie efektów. Staramy się szukać nieszablonowych rozwiązań, pracę poprzedzamy researchem i zagłębieniem się w potrzeby konsumentów.
STRONY INTERNETOWE
Tworzymy atrakcyjne, bezpieczne i szybkie strony internetowe, które są zaprojektowane pod indywidualne potrzeby naszych Klientów. Cały proces powstawania strony internetowej mamy pod kontrolą od pierwszych projektów graficznych po ostatnie szlify programistów.
KONKURSY I LOTERIE
Podczas tworzenia konkursów i loterii korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań, dopasowując je do celów biznesowych naszych Klientów. Jako organizator, wszystkie czynności prawne i inne formalności bierzemy na siebie. Na bieżąco monitorujemy postępy, nagradzamy beneficjentów i na koniec tworzymy raport podsumowujący nasze działania promocyjne.
BRANDING I OPAKOWANIA
Pracując nad brandingiem skupiamy się zarówno na zachowaniu spójności z identyfikacją wizualną Klienta, jak i na stworzeniu rozwiązań unikalnych i oddających charakter firmy, produktu czy usługi. Wykonując opakowania staramy się, aby były zarówno atrakcyjne wizualnie, a także praktyczne w użytkowaniu.
SPOTY VIDEO
Zajmujemy się realizacją wszelkiego typu produkcji video. Tworzymy spoty reklamowe, explainery, filmy korporacyjne i inne materiały na życzenie naszych Klientów. Co więcej, pomożemy Ci zaplanować także kampanię na YouTube i w social media z wykorzystaniem Twojego spotu reklamowego.
SOCIAL MEDIA
Dobre prowadzenie social media to regularna praca polegająca na zamieszczaniu treści, które przyciągają odbiorców. Skupiamy się na jasnym przekazie i efektownej grafice. Nasza obsługa obejmuje zarówno tworzenie strategii kampanii w social mediach, jak i realizację zaplanowanych działań.
© 2024 Advertiva.       Zobacz także: programylojalnosciowe.com.pl