SAINT GOBAIN - Systemowy Dom

Zadanie: Realizacja ogólnopolskiej kampanii reklamowej, promującej systemowe rozwiązania do termomodernizacji poddaszy. Saint Gobain to międzynarodowy koncern będący liderem w dziedzinie lekkiego i zrównoważonego budownictwa. Naszym zadaniem była kampania reklamowa, która w kreatywny sposób podkreśli, jak ważne jest bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz jakie są możliwości techniczne zwiększenia bezpieczeństwa poprzez zabudowę poddasza.

Rozwiązanie:  Kampania reklamowa miała jeden określony cel – zmusić do refleksji na temat bezpieczeństwa pożarowego swojego domu, skupiając się przy okazji na nowym systemowym rozwiązaniu od Saint Gobain „Systemowy Dom”. Kampania reklamowa celuje w wykonawców i inwestorów, budując ich świadomość o bezpieczeństwie pożarowym oraz skutecznie przedstawiając zalety wyboru kompletnego zestawu produktów.

RezultatAdvertiva była odpowiedzialna za stworzenie koncepcji, kreacji wszystkich materiałów graficznych w tym logo i landing page oraz scenariusz spotu video. Kampania wykorzystywała szeroki wybór mediów online, w których emitowany był także zrealizowany przez nas spot reklamowy.

kampania reklamowa dla Saint Gobain
strona www dla Saint Gobain
strona www dla Saint Gobain
strona www dla Saint Gobain