AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO :
  • kompleksowe kampanie
  • programy lojalnościowe
  • kreowanie wizerunku marek
  • wsparcie sprzedaży
SAMI O SOBIE

Zgodnie z ideą marketingu zintegrowanego zajmujemy się wieloma formami promocji. Specjalizujemy się w złożonych przedsięwzięciach marketingowych takich jak kampanie ATL i BTL, programy lojalnościowe, budowanie strategii marek, wsparcia sprzedaży. Wierzymy w kreatywność popartą wiedzą i kompetencjami.

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Nasze usługi  świadczymy kompleksowo zaczynając od stworzenia koncepcji działań promocyjnych i strategii często popartej badaniami, poprzez mediaplan, prace projektowe, produkcje, wdrożenia, na działaniach poprodukcyjnych kończąc.

ZESPÓŁ

Dysponujemy dużym zespołem specjalistów wykonujących swoją pracę z pasją i osobistym zaangażowaniem. Daje nam to możliwość podejmowania się realizacji ambitnych i złożonych projektów.

DOŚWIADCZENIE

Mieliśmy sposobność pracować dla wielu znanych marek w kampaniach na rozległą skalę. Realizacja dużych przedsięwzięć promocyjnych dla zróżnicowanych branż pozwoliła nam zdobyć często unikalne kompetencje.

KREATYWNOŚĆ I KNOW - HOW

Uważamy kreatywność za ważne źródło powodzenia w marketingu. Dbamy aby nasza kreacja była poparta wiedzą, od lat współpracujemy z kadrą naukową Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. Razem z Katedrą Strategii Marketingowych tej uczelni współorganizujemy cykliczne konferencje „B2B Forum”.

WYSOKIE POZYCJE W RANKINGACH

Świadczą o nas wysokie miejsca w rankingach. Dla przykładu Advertiva zajęła pierwsze miejsce w klienckim rankingu agencji niesieciowych magazynu Home & Market. Jesteśmy regularnie wysoko ocenianiu w dorocznym, branżowym raporcie prowadzonym przez SMG/KRC dla Media Marketing Polska.

POBIERZ PREZENTACJE

W prezentacji zamieściliśmy informacje dotyczące agencji oraz wybrane przykłady realizacji, które uznaliśmy za reprezentatywne. Aby dowiedzieć się więcej zadzwoń lub napisz do nas maila.

NEWS
III EDYCJA PROGRAMU GO YORK

Wspólnie osiągajmy sukces rynkowy! To cel, który przyświeca nam od I edycji programu „GO YORK”, dzięki czemu możemy budować trwałe relacje biznesowe. W roku jubileuszu firmy YORK startujemy z kolejną III edycją programu, która bez wątpienia będzie stanowić mocne wsparcie dla biznesu oraz hurtowni zaopatrujących się w firmie York. Program „GO YORK”.

CZYTAJ WIĘCEJ
ADVERTIVA ZNAKOMICIE OCENIONA

W najnowszym numerze Media & Marketing Polska znajduje się najważniejszy doroczny raport branżowy „Agencje Reklamowe i Domy Mediowe 2017”.  Instytut badawczy Kantar Millward Brown, na zlecenie M&MP, przeprowadził ogólnopolskie badania klienckie, w których uzyskaliśmy najlepsze rezultaty w naszej 12-letniej historii i jedne z najlepszych w całej branży.

CZYTAJ WIĘCEJ
PLATFORMA E-LEARNINGOWA

Szkolenie obecnego pracownika jest tańsze, niż szukanie nowego – to wie każdy dobry specjalista HR i coraz więcej osób zarządzających firmami również jest tego świadomych. Z pomocą w rozwoju pracowników i biznesu przychodzi e-learning. Agencja Advertiva od 2 lat z sukcesem wdraża i prowadzi działania e-learningowe dla naszych Klientów.

CZYTAJ WIĘCEJ