AGENCJA MARKETINGU ZINTEGROWANEGO :
  • kompleksowe kampanie
  • programy lojalnościowe
  • kreowanie wizerunku marek
  • wsparcie sprzedaży s
SAMI O SOBIE
KOMPLEKSOWA OBSŁUGA

Usługi świadczymy kompleksowo od stworzenia koncepcji działań promocyjnych i strategii często popartej badaniami, przez mediaplan, prace projektowe oraz produkcje, na działaniach poprosukcyjnych kończąc.

ZESPÓŁ

Dysponujemy dużym zespołem specjalistów wykonujących swoją pracę z pasją i osobistym zaangażowaniem. Daje nam to możliwość podejmowania realizacji ambitnych i złożonych projektów.

DOŚWIADCZENIE

Mieliśmy sposobność pracować dla wielu znanych marek w kampaniach na rozlefłą skalę. Realizacja dużych przedsięwizięć promocyjnych dla zróżnicowanych branż pozwoloła nam zdobyć często unikalne doświadczenia i kompetencje

KREATYWNOŚĆ I KNOW-HOW

Uważamy kreatywność za ważne źródło prowadzenia marketingu. Dbamy aby nasza kreacja była poparta wiedzą, od lat współpracujemy z kadrą naukową Uniwerystetu Ekonomicznego w Poznaniu. Razem z Katedrą Strategii Marketingowych tej uczelni współorganizujemy cykliczne konferencje “B2B Forum”

WYSOKIE POZYCJE W RANKINGACH

Świadczą o nas wysokie miejsca w rankingach. Dla przykładu Advertiva zajęła pierwsze miejsce w klienkim rankingu agencji niesieciowych magazynu Home & Market. Jesteśmy regularnie wysoko ocenianiu w dorocznym, branżowym raporcie prowadzonym przez SMG/KRC dla Media Marketing Polska

POBIERZ PREZENTACJE

W prezentacji zamieśliliśmy informacje o agencji oraz wybrane przykłady realizacji, które uznaliśmy za reprezentatywne. Skontaktuj się z nami aby dowiedzieć się więcej.

NEWS
Brak wpisów o podanych kryteriach.